ceptelefonu monitor klasor mouse kurumsal menu cuzdan foto soru ampul destek1 video zar gulenyuz liste ev bilgi destek2 konum yildiz takvim iletisim pdf bina whatsapp dunya kampanya deney kullanici telefon alinti tamir gazete para kalp saat sepet ok duyuru elmas ayar istatistik sozlesme urun bilim anlasma nakliye yorum arti sunum canta
Pamukkale Üniversitesi Teknokent Pamukkale / Denizli

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tasarımyeri.com Kimdir?

Tasarımyeri, işletmeniz için ihtiyacınız olan tüm tasarım çeşitlerini özgün olarak tasarlayan ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesine sadık olan bir grafik tasarım şirketidir. Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Faaliyet gösteren tasarım ofisimiz (Teknokent) 2012 yılından bu yana Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerine, sektör gözetmeksizin hizmet vermiş bulunmaktadır. 2600’ün üzerinde referansımızla, İşletmeniz için dijital ortamda ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarımları sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmanın mutluluğunu duyuyoruz.

Tasarımyeri.com’dan hizmet almak çok kolay. Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, destek telefonlarımızı arayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, tasarım ekibimiz sizlerin siparişini alarak hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Tasarım süreci bittikten sonra, tasarımlarınızı dijital ortamda sizlere teslim eder. Tasarımlarınız aynı zamanda Tasarımyeri.com’un güvenli depolama birimlerinde uzun seneler boyunca saklanır.

Hizmetlerimiz

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Kurumsal Logo Tasarım
  • Kurumsal Web Tasarım
  • Sosyal Medya Tasarımları
  • UX/UI Tasarım Çeşitleri
  • Katalog Tasarımları
  • Afiş / Banner Tasarımları
  • Kartvizit Tasarımları

Sıkça Sorulan Sorular
Yaptığım alışverişler için fatura kesiyor musunuz?
Evet, Yaptığınız tüm alışverişler için faturanızı bireysel ya da kurumsal olarak kesmekteyiz. Fatura bilgilerini whatsapp sipariş hattımıza ya da [email protected] adresimize mail olarak iletmeniz yeterli.
Tasarım süreci kaç gün?
Ön ödemeniz yapıldıktan 1 saat sonra tasarım süreci başlamış olur, tasarım sürecimiz 48 Saat (2 İş günü) Örnek olarak, Pazartesi günü saat 13.00'de verdiğiniz siparişinizin sunumlarını, en geç çarşamba günü saat 14.00'de teslim alabilirsiniz.
Ödemeyi ne zaman yapacağım?
Logo siparişiniz alındıktan sonra ve tasarım süreci başlamadan önce, tasarım bedelinin yarısını sizlerden tahsil ediyoruz. Tüm işlemler bittikten sonra kaynak dosyaları sizlere teslim etmeden önce kalan ödemeyi tahsil ediyoruz. Ödemeniz sisteme düştükten sonra dosyalarınızı bizlere ilettiğiniz mail adresinize dijital ortamda teslim ediyoruz.
Çalışma Şekli ve Süreç Nasıl İlerler?
Tasarımyeri.com olarak hayalinizdeki logoyu anlamak ve nokta atışı bir tasarım çıkarmak için firmanız/işletmeniz hakkında sizlere bazı sorular sorup fikirlerinizi alıyoruz. Karşılıklı bilgi, fikir ve görüş alışverişinden sonra Alternatif olarak sizlere 48 saat içinde 3 adet Logo Tasarım sunumu yapıyoruz. Biz tasaımları yapıp sizin beğeninize sunuyoruz. Sizlerden gelecek revize, renklendirme ve tüm düzenleme işlemlerini eksiksiz olarak yapıyoruz. En son aşamada Logonuz tam olarak istediğiniz şekle geldikten sonra sizlerden onay alıyoruz. En son vektörel (Basıma ve Matbaaya hazır) ve tüm formattaki logo tasarım dosyalarınızı dijital ortamda mail adresinize eksiksiz teslim ediyoruz.
Baskı Hizmeti Veriyor musunuz?
Maalesef baskı hizmeti vermiyoruz, baskı formatlarına uygun profesyonel tasarım hizmetleri veriyoruz.
Yaptığınız Tasarımlar Baskıya Uygun Tasarımlar mı?
Kesinlikle Evet, tüm tasarımlarımız matbaa ve baskı çeşitlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Dijital içeriklerinizi ilgili matbaaya vermeniz yeterlidir.
Yapacağım Alışveriş İşlemleri Ne Kadar Güvenli?
Tasarımyeri.com, Iyzico altyapısını kullanmaktadır, iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.
Hangi Durumlarda İade Hakkım Var?
Beğeninize sunulmuş, beğenilmemiş ve onayınız geldikten sonra dosyalaştırılıp tarafınıza gönderilmemiş tüm alışverişleriniz için %100 iade hakkınız bulunmaktadır.
Onay verilen tasarım için iade hakkım var mı?
Beğeninize Sunulmuş Tasarıma Onay Verdiğiniz ve proje dosyalarını teslim aldığınız alışverişleriniz için iade hakkınız bulunmamaktadır. Ancak memnuniyet garantisi kapsamında istediğiniz revize işlemleri sorunsuz olarak devam eder.
Hangi Ödeme Seçenekleri Mevcut?
Kredi Kartı (Taksit), Havale, Eft gibi ödeme seçeneklerimiz mevcut.
Satış Sonrası Hizmet Veriyor musunuz?
%100 Memnuniyet garantisi kapsamında satış sonrası destek veriyoruz, Satış sonrası destek sürecini kapsayan hususlar; baskı süreçlerindeki matbaa ile olan iletişim ve revize işlemleridir (Sadece Renklendirme).
Şirket ismim değişti, ne yapmam gerekiyor?
Her tasarım ismini taşıdığı markaya özgü olarak tasarlanmaktadır. Tasarım süreci devam ederken ya da tasarım süreci bittikten sonra tasarımlarda herhangi marka, isim, motif değişikliği maalesef mümkün değil. Yeni bir logo paketi alarak tasarım sürecini başlatabilirsiniz.

Tasarımyeri.com’da şirketiniz için hizmet almak gerçekten çok kolay, 9 sene önce ilk çalışmaya başladığımız müşterimizle halen çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler de şirketiniz için profesyonel ve akılda kalıcı tasarım çözümleri arıyorsanız bizlerle hemen iletişime geçebilir mutlu referanslarımız arasına katılabilirsiniz.

Destek Hattımıza Ulaşın
Tüm soru ve siparişleriniz için whatsapp destek hattımıza yazabilirsiniz

Tüm tasarım işlemleri için hangi şehirde olduğunuzun bizim için hiç bir önemi yok. Dilerseniz destek hattımızı arayabilir, dilerseniz whatsapp sipariş hattımızdan bizlere yazarak tasarım süreçlerinizi hemen hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Sektörünüzde rakiplerinizden 1 adım önde olmak için hemen şimdi bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: