Pamukkale Üniversitesi Teknokent Pamukkale / Denizli

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda Görseli
Tasarımyeri.com Kimdir?

Tasarımyeri, işletmeniz için ihtiyacınız olan tüm tasarım çeşitlerini özgün olarak tasarlayan ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesine sadık olan bir grafik tasarım şirketidir. Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Faaliyet gösteren tasarım ofisimiz (Teknokent) 2012 yılından bu yana Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerine, sektör gözetmeksizin hizmet vermiş bulunmaktadır. 2500’ün üzerinde referansımızla, İşletmeniz için dijital ortamda ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarımları sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmanın mutluluğunu duyuyoruz.

Tasarımyeri.com’dan hizmet almak çok kolay. Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, destek telefonlarımızı arayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, tasarım ekibimiz sizlerin siparişini alarak hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Tasarım süreci bittikten sonra, tasarımlarınızı dijital ortamda sizlere teslim eder. Tasarımlarınız aynı zamanda Tasarımyeri.com’un güvenli depolama birimlerinde uzun seneler boyunca saklanır.

Verdiğimiz Hizmetler

  • Kurumsal & Profesyonel Logo Tasarımları
  • Kurumsal Kimlik Tasarımları
  • Kurumsal Web Tasarım
  • Sosyal Medya Tasarımları
  • UX / UI Mobil Uygulama Tasarımları
  • Broşür / Katalog Tasarımları
  • Kartvizit Tasarımları
  • İhtiyaca Göre Özel Tasarım Çeşitleri

Sıkça Sorulan Sorular
Tasarımyeri.com’da Çalışma Şekli ve Süreç Nasıl İlerler?
Tasarımyeri.com olarak hayalinizdeki logoyu anlamak ve nokta atışı bir tasarım çıkarmak için firmanız/işletmeniz hakkında sizlere bazı sorular sorup fikirlerinizi alıyoruz. Karşılıklı bilgi, fikir ve görüş alışverişinden sonra Alternatif olarak sizlere 48 saat içinde 2 adet Logo Tasarım çizimi yapıyoruz. Biz çizimleri yapıp sizin beğeninize sunuyoruz. Sizlerden gelecek revize, renklendirme ve tüm düzenleme işlemlerini eksiksiz olarak yapıyoruz. En son aşamada Logonuz tam olarak istediğiniz şekle geldikten sonra sizlerden onay alıyoruz. En son vektörel (Basıma ve Matbaaya hazır) ve tüm formattaki logo tasarım dosyalarınızı dijital ortamda mail adresinize eksiksiz teslim ediyoruz.
Baskı Hizmeti Veriyor musunuz?
Baskı hizmeti vermiyoruz, sadece dijital tasarım hizmeti veriyoruz.
Yaptığınız Tasarımlar Baskıya Uygun Tasarımlar mı?
Kesinlikle Evet, tüm tasarımlarımız matbaa ve baskı çeşitlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Dijital içeriklerinizi ilgili matbaaya vermeniz yeterlidir.
Yapacağım Alışveriş İşlemleri Ne Kadar Güvenli?
Tasarımyeri.com, Iyzico altyapısını kullanmaktadır, iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.
Hangi Durumlarda İade Hakkım Var?
Beğeninize sunulmuş, beğenilmemiş ve onayınız geldikten sonra dosyalaştırılıp tarafınıza gönderilmemiş tüm alışverişleriniz için %100 iade hakkınız bulunmaktadır.
Tasarıma Onay Verdikten ve Proje Dosyalarını Aldıktan Sonra İade Hakkım Var mı?
Beğeninize Sunulmuş Tasarıma Onay Verdiğiniz ve proje dosyalarını teslim aldığınız alışverişleriniz için iade hakkınız bulunmamaktadır. Ancak memnuniyet garantisi kapsamında istediğiniz revize işlemleri sorunsuz olarak devam eder.
Hangi Ödeme Seçenekleri Mevcut?
Kredi Kartı, Kredi Kartı Taksit, Havale Gibi ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
Yaptığım alışverişler için fatura kesiyor musunuz?
Tabi ki... Yaptığınız tüm alışverişler için faturanızı bireysel ya da kurumsal olarak kesmekteyiz. Fatura bilgilerini whatsapp sipariş hattımıza ya da bilgi@tasarimyeri.com adresimize mail olarak iletmeniz yeterli.
Satış Sonrası Hizmet Veriyor musunuz?
%100 Memnuniyet garantisi kapsamında satış sonrası destek veriyoruz, Satış sonrası destek sürecini kapsayan hususlar; baskı süreçlerindeki matbaa ile olan iletişim ve revize işlemleridir (Sadece Renklendirme).
0551 743 43 43
Tüm Soru ve Siparişleriniz İçin Destek Hattımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: