Türkiye'nin Lider Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Ajansı

Bizi Takip Edin

Hakkımızda

Tasarımyeri.com Kimdir?

Tasarımyeri, işletmeniz için ihtiyacınız olan tüm tasarım çeşitlerini özgün olarak tasarlayan ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesine sadık olan bir grafik tasarım şirketidir. Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Faaliyet gösteren tasarım ofisimiz (Teknokent) 2012 yılından bu yana Türkiye’ye ve dünyanın çoğu ülkesine sektör gözetmeksizin hizmet vermiş bulunmaktadır. 2600’ün üzerinde referansımızla, İşletmeniz için dijital ortamda ihtiyaç duyduğunuz tüm tasarımları sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmanın mutluluğunu duyuyoruz. Tasarımyeri.com’dan hizmet almak çok kolay. Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir, destek telefonlarımızı arayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, tasarım ekibimiz sizlerin siparişini alarak hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Tasarım süreci bittikten sonra, tasarımlarınızı dijital ortamda sizlere teslim eder. Tasarımlarınız aynı zamanda Tasarımyeri.com’un güvenli depolama birimlerinde uzun seneler boyunca saklanır.

Neden Tasarımyeri.com ?

Buraya Alt Metin Yazılabilir

11 Yıllık Tecrübe

11 yıllık tecrübemiz sayesinde, ihtiyaçlarınızı çok iyi analiz ediyor ve nokta atışı tasarımlar çıkarıyoruz.

Profesyonel ve Modern Tasarımlar

Profesyonel, Kullanılabilir ve Akılda Kalıcı Tasarımlar Sayesinde Sektörünüzde Bir Adım Önde Olun.

En İyi Fiyat Fırsatları

Kalitemiz Çerçevesinde Sizlere Hep En İyi Fiyat Fırsatlarını En Kaliteli Hizmetlerimizle Sunuyoruz.

%100 Memnuniyet Garantisi

Tüm Tasarım Hizmetleri İçin %100 Beğeni ve Müşteri Memnuniyeti İlkesi İle Çalışmaya devam ediyoruz.

Patetnt Garantili Tasarımlar

Tüm Logo Tasarım Hizmetlerimiz İçin Patent / Tescil Standartlarına Uygun Tasarımlar Yapıyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

Referanslarımızın Değerli Yorumları

Otf Tekstil - Ferah Günşar
Otf Tekstil - Ferah Günşar
Read More
Tasarımyeri.com ile 2018 yılında tanıştık, şirketimiz için Logo ve Kurumsal kimlik çalışması yapıldı. Tüm işlemler için hiç bir sorun yaşamadık sonrasında kurumsal web sitemizi kendilerine emanet ettik. Uzun seneler çalışabileceğimiz kusursuz bir tasarım firması. Herşey için teşekkürler.
Cottony - Mustafa Tokdemir
Cottony - Mustafa Tokdemir
Read More
Satışını yapacağımız tekstil ürünlerimiz için sade ama göz alıcı bir logoya ihtiyacımız vardı, Tasarımyeri.com sayesinde şirketimizi rakiplerimiz arasında 1 adım öne taşıdık. Logomuzdan ve yaptırdığımız diğer tasarımlardan gerçekten çok memnunuz. Uzun senelerce çalışmak ümidi ile...
Pekcan Mühendislik - Şule Pekcan
Pekcan Mühendislik - Şule Pekcan
Read More
Google'dan bulduğumuz ücretsiz logo tasarım programlarıyla bu işin olmayacağını anladık 🙂 Tasarımyeri.com'un uygun fiyatları ve profesyonel kadrosu sayesinde çok kurumsal bir logoya kavuştuk. Verdikleri hizmetlerden çok memnunuz. 2021'den beri ticari faaliyetlerimiz devam etmektedir.
Organik Marketim - Hatice Ulu
Organik Marketim - Hatice Ulu
Read More
Muğla'da E-ticaret üzerinden organik ve yöresel ürünlerimizin satışını yapıyoruz, akılda kalıcı ve sempatik bir logoya ihtiyacımız vardı. Google üzerinden tasarımyeri.com ile tanıştık, verdikleri tüm hizmetlerden son derece memnun kaldık. İndirim yaparlarsa özel gün paketlerinden de yararlanmak istiyorum 🙂
Sertel Demir A.Ş. - Turan Yiğit
Sertel Demir A.Ş. - Turan Yiğit
Read More
Tasarımyeri.com ile 2016 yılında tanıştık. Logo, Kurumsal Kimlik, Katalog ve web tasarım çalışmalarımızı kendileri ile yaptık. Zor beğenen bir şirketiz, ufak tefek tasarımsal sorunlar yaşasak dahi, kendileri ile hemen çözüm yolları bulduk. Genel anlamda gerçekten memnun kaldık. Bu Yorumu 2023 Senesinde Yazmaktayım.
Noikan GYO - Nail Altıntaş
Noikan GYO - Nail Altıntaş
Read More
Romanya'da gayrimenkul firmamız için tabela ve araçlarımızda kullanacağımız asil bir logoya ihtiyacımız vardı. Sağolsunlar tüm işlemlerimizi son derece hızlı ve profesyonel şekilde hallettiler. Uzun senelerce çalışabileceğimiz bir tasarım firması. Herşey için teşekkürler.
Dr. İsa Özdemir
Dr. İsa Özdemir
Read More
Estetik merkezimiz için profesyonel bir logoya ihtiyacımız vardı, bir referans sayesinde kendileri ile tanıştım iyi ki tanışmışım. Tüm tasarım işlemlerini 48 saat içinde çözüme kavuşturuyorlar. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Son gelen fiyat artışlarından dolayı 1 yıldız eksik veriyorum 🙂
Rue Vogue - Murat Özdilek
Rue Vogue - Murat Özdilek
Read More
Güzellik merkezi ve kuaför salonumuz için kendilerinden Logo, Kartvizit, Katalog, Tabela ve Web sitesi tasarımı talep ettik. İnanılmaz kurumsal bir markamız ve tasarımlarımız oldu. Uzun zamandır bir çayımı içmeye geleceklerini söylüyorlar ama aradan 3 sene geçti, hala bekliyorum 🙂
Megipol Hastanesi - Dr. Mehmet Helvacı
Megipol Hastanesi - Dr. Mehmet Helvacı
Read More
2013 Yılından beri tüm tasarım ve yazılım işlemlerimiz için gözümüz arkada kalmadan çalıştık. Zamanlama ve iletişim gerçekten kusursuz. Hastanemizin vizyonunu yansıtan tasarımlar ve yazılımlar gerçekleştirdiler. 10 Senelik ticari birlikteliğimizin devamını dilerim, yeni işlerde görüşmek üzere.

Arda Türkmen

Marka Danışmanı

Müsait

Merhaba ! Bizimle İletişime Geçmeden Önce, Fiyatlarımıza ve Paketlerimize Göz Atmak İster misiniz ?

Arda Türkmen

Marka Danışmanı

Çevrimiçi

Merhaba ! Bizimle İletişime Geçmeden Önce, Fiyatlarımıza ve Paketlerimize Göz Atmak İster misiniz ?