Close
Tasarım Paketleri

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, Yaptığınız tüm alışverişler için faturanızı bireysel ya da kurumsal olarak kesmekteyiz. Fatura bilgilerini whatsapp sipariş hattımıza ya da bilgi@tasarimyeri.com adresimize mail olarak iletmeniz yeterli.
Ön ödemeniz yapıldıktan 1 saat sonra tasarım süreci başlamış olur, tasarım sürecimiz 48 Saat (2 İş günü) Örnek olarak, Pazartesi günü saat 13.00’de verdiğiniz siparişinizin sunumlarını, en geç çarşamba günü saat 14.00’de teslim alabilirsiniz.
Logo siparişiniz alındıktan sonra ve tasarım süreci başlamadan önce, tasarım bedelinin yarısını sizlerden tahsil ediyoruz. Tüm işlemler bittikten sonra kaynak dosyaları sizlere teslim etmeden önce kalan ödemeyi tahsil ediyoruz. Ödemeniz sisteme düştükten sonra dosyalarınızı bizlere ilettiğiniz mail adresinize dijital ortamda teslim ediyoruz.
Tasarımyeri.com olarak hayalinizdeki logoyu anlamak ve nokta atışı bir tasarım çıkarmak için firmanız/işletmeniz hakkında sizlere bazı sorular sorup fikirlerinizi alıyoruz. Karşılıklı bilgi, fikir ve görüş alışverişinden sonra Alternatif olarak sizlere 48 saat içinde 3 adet Logo Tasarım sunumu yapıyoruz. Biz tasaımları yapıp sizin beğeninize sunuyoruz. Sizlerden gelecek revize, renklendirme ve tüm düzenleme işlemlerini eksiksiz olarak yapıyoruz. En son aşamada Logonuz tam olarak istediğiniz şekle geldikten sonra sizlerden onay alıyoruz. En son vektörel (Basıma ve Matbaaya hazır) ve tüm formattaki logo tasarım dosyalarınızı dijital ortamda mail adresinize eksiksiz teslim ediyoruz.
Beğeninize Sunulmuş Tasarıma Onay Verdiğiniz ve proje dosyalarını teslim aldığınız alışverişleriniz için iade hakkınız bulunmamaktadır. Ancak memnuniyet garantisi kapsamında istediğiniz revize işlemleri (Sadece Renklendirme) sorunsuz olarak devam eder.
%100 Memnuniyet garantisi kapsamında satış sonrası destek veriyoruz, Satış sonrası destek sürecini kapsayan hususlar; baskı süreçlerindeki matbaa ile olan iletişim ve revize işlemleridir (Sadece Renklendirme).
Maalesef baskı hizmeti vermiyoruz, baskı formatlarına uygun profesyonel tasarım hizmetleri veriyoruz.
Kesinlikle Evet, tüm tasarımlarımız matbaa ve baskı çeşitlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Dijital içeriklerinizi ilgili matbaaya vermeniz yeterlidir.
Tasarımyeri.com, Iyzico altyapısını kullanmaktadır, iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.
Beğeninize sunulmuş, beğenilmemiş ve onayınız geldikten sonra dosyalaştırılıp tarafınıza gönderilmemiş tüm alışverişleriniz için %100 iade hakkınız bulunmaktadır.
Kredi Kartı (Taksit), Havale, Eft, Bitcoin gibi ödeme seçeneklerimiz mevcut.
Her tasarım ismini taşıdığı markaya özgü olarak tasarlanmaktadır. Tasarım süreci devam ederken ya da tasarım süreci bittikten sonra tasarımlarda herhangi marka, isim, motif değişikliği maalesef mümkün değil. Yeni bir logo paketi alarak tasarım sürecini başlatabilirsiniz.
Tasarımyeri.com\'dan aldığınız Logo, markanızı ya da Logonuzu patentli ve tescilli hale getirmez. Markanızı Tescil & Patent altına almanız için, bir Patent kuruluşuna müracaat etmeniz gerekmektedir. Yaptığımız tasarımlar Türk Marka ve Patent Kurumu standartlarındadır. Tamamladığımız tüm Logo Tasarımlar için Patent / Tescil garantisi vermekteyiz. Verdiğimiz Patent & Tescil garantisi sadece, tasarımla alakalı konuları kapsamaktadır. Markanızın tasarım haricinde Patent ve Tescil işlemlerinden Red edilmesi verdiğimiz garanti kapsamını ilgilendirmemektedir.
Phone
Tasarımyeri.com'a Ulaşın

Hizmetlerimiz, Tasarımlarımız ve Çalışma Şekli Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz