Pamukkale Üniversitesi Teknokent Pamukkale / Denizli

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Tasarımyeri.com’da Çalışma Şekli ve Süreç Nasıl İlerler?
Tasarımyeri.com olarak hayalinizdeki logoyu anlamak ve nokta atışı bir tasarım çıkarmak için firmanız/işletmeniz hakkında sizlere bazı sorular sorup fikirlerinizi alıyoruz. Karşılıklı bilgi, fikir ve görüş alışverişinden sonra Alternatif olarak sizlere 48 saat içinde 2 adet Logo Tasarım çizimi yapıyoruz. Biz çizimleri yapıp sizin beğeninize sunuyoruz. Sizlerden gelecek revize, renklendirme ve tüm düzenleme işlemlerini eksiksiz olarak yapıyoruz. En son aşamada Logonuz tam olarak istediğiniz şekle geldikten sonra sizlerden onay alıyoruz. En son vektörel (Basıma ve Matbaaya hazır) ve tüm formattaki logo tasarım dosyalarınızı dijital ortamda mail adresinize eksiksiz teslim ediyoruz.

Baskı Hizmeti Veriyor musunuz?
Baskı hizmeti vermiyoruz, sadece dijital tasarım hizmeti veriyoruz.

Yaptığınız Tasarımlar Baskıya Uygun Tasarımlar mı?
Kesinlikle Evet, tüm tasarımlarımız matbaa ve baskı çeşitlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Dijital içeriklerinizi ilgili matbaaya vermeniz yeterlidir.

Yapacağım Alışveriş İşlemleri Ne Kadar Güvenli?
Tasarımyeri.com, Iyzico altyapısını kullanmaktadır, iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

Hangi Durumlarda İade Hakkım Var?
Beğeninize sunulmuş, beğenilmemiş ve onayınız geldikten sonra dosyalaştırılıp tarafınıza gönderilmemiş tüm alışverişleriniz için %100 iade hakkınız bulunmaktadır.

Stok Görsel Kullanıyor musunuz?
Tasarımlarımızdaki Fontlarımız tamamen el çizimi olup, logoların özellik ve nitelik durumlarına göre stok görsel sitelerinden lisansını satın alarak hazır şablon kullanabiliyoruz. Bu Kullanılan hazır motifler patent / tescil anlamında kesinlikle sorun çıkarmamaktadır.
Şirketimin ismi değişti, ne yapmam gerekiyor?
Tasarımına başlanmış ve ya teslim edilmiş bir logo tasarım sürecinde, çeşitli sebeplerden şirket ismi değişti ise tekrar sıfırdan bir tasarım yapılcağı için yeni bir logo paketi almanız gerekmektedir.

Tasarıma Onay Verdikten ve Proje Dosyalarını Aldıktan Sonra İade, Değişim, Yeni Bir Logo İsteme Hakkım Var mı?
Beğeninize Sunulmuş Tasarıma Onay Verdiğiniz ve proje dosyalarını teslim aldığınız alışverişleriniz için iade, değişim, yeni logo isteme hakkınız bulunmamaktadır. Ancak memnuniyet garantisi kapsamında istediğiniz revize (Renklendirme ve boyutlandırma) işlemleri sorunsuz olarak devam eder.

Hangi Ödeme Seçenekleri Mevcut?
Kredi Kartı, Kredi Kartı Taksit, Havale Gibi ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Yaptığım alışverişler için fatura kesiyor musunuz?
Tabi ki... Yaptığınız tüm alışverişler için faturanızı bireysel ya da kurumsal olarak kesmekteyiz. Fatura bilgilerini whatsapp sipariş hattımıza ya da bilgi@tasarimyeri.com adresimize mail olarak iletmeniz yeterli.

Satış Sonrası Hizmet Veriyor musunuz?
%100 Memnuniyet garantisi kapsamında satış sonrası destek veriyoruz, Ücretsiz Satış sonrası destek sürecini kapsayan hususlar; baskı süreçlerindeki matbaa ile olan iletişim ve revize işlemleridir (Sadece Renklendirme). Logo'da herhanbi bir motif, isim, biçim değişikliklerinde logo tutarının (Paket tutarının) yarısı tahsil edilerek işlemleri gerçekleştirebiliyoruz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: