ceptelefonu monitor klasor mouse kurumsal menu cuzdan foto soru ampul destek1 video zar gulenyuz liste ev bilgi destek2 konum yildiz takvim iletisim pdf bina whatsapp dunya kampanya deney kullanici telefon alinti tamir gazete para kalp saat sepet ok duyuru elmas ayar istatistik sozlesme urun bilim anlasma nakliye yorum arti sunum canta
Pamukkale Üniversitesi Teknokent Pamukkale / Denizli

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Yaptığım alışverişler için fatura kesiyor musunuz?

Evet, Yaptığınız tüm alışverişler için faturanızı bireysel ya da kurumsal olarak kesmekteyiz. Fatura bilgilerini whatsapp sipariş hattımıza ya da [email protected] adresimize mail olarak iletmeniz yeterli.

Tasarım süreci kaç gün?

Ön ödemeniz yapıldıktan 1 saat sonra tasarım süreci başlamış olur, tasarım sürecimiz 48 Saat (2 İş günü) Örnek olarak, Pazartesi günü saat 13.00’de verdiğiniz siparişinizin sunumlarını, en geç çarşamba günü saat 14.00’de teslim alabilirsiniz.

Ödemeyi ne zaman yapacağım?

Logo siparişiniz alındıktan sonra ve tasarım süreci başlamadan önce, tasarım bedelinin yarısını sizlerden tahsil ediyoruz. Tüm işlemler bittikten sonra kaynak dosyaları sizlere teslim etmeden önce kalan ödemeyi tahsil ediyoruz. Ödemeniz sisteme düştükten sonra dosyalarınızı bizlere ilettiğiniz mail adresinize dijital ortamda teslim ediyoruz.

Çalışma Şekli ve Süreç Nasıl İlerler?

Tasarımyeri.com olarak hayalinizdeki logoyu anlamak ve nokta atışı bir tasarım çıkarmak için firmanız/işletmeniz hakkında sizlere bazı sorular sorup fikirlerinizi alıyoruz. Karşılıklı bilgi, fikir ve görüş alışverişinden sonra Alternatif olarak sizlere 48 saat içinde 3 adet Logo Tasarım sunumu yapıyoruz. Biz tasaımları yapıp sizin beğeninize sunuyoruz. Sizlerden gelecek revize, renklendirme ve tüm düzenleme işlemlerini eksiksiz olarak yapıyoruz. En son aşamada Logonuz tam olarak istediğiniz şekle geldikten sonra sizlerden onay alıyoruz. En son vektörel (Basıma ve Matbaaya hazır) ve tüm formattaki logo tasarım dosyalarınızı dijital ortamda mail adresinize eksiksiz teslim ediyoruz.

Baskı Hizmeti Veriyor musunuz?

Maalesef baskı hizmeti vermiyoruz, baskı formatlarına uygun profesyonel tasarım hizmetleri veriyoruz.

Yaptığınız Tasarımlar Baskıya Uygun Tasarımlar mı?

Kesinlikle Evet, tüm tasarımlarımız matbaa ve baskı çeşitlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Dijital içeriklerinizi ilgili matbaaya vermeniz yeterlidir.

Yapacağım Alışveriş İşlemleri Ne Kadar Güvenli?

Tasarımyeri.com, Iyzico altyapısını kullanmaktadır, iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

Hangi Durumlarda İade Hakkım Var?

Beğeninize sunulmuş, beğenilmemiş ve onayınız geldikten sonra dosyalaştırılıp tarafınıza gönderilmemiş tüm alışverişleriniz için %100 iade hakkınız bulunmaktadır.

Onay verilen tasarım için iade hakkım var mı?

Beğeninize Sunulmuş Tasarıma Onay Verdiğiniz ve proje dosyalarını teslim aldığınız alışverişleriniz için iade hakkınız bulunmamaktadır. Ancak memnuniyet garantisi kapsamında istediğiniz revize işlemleri sorunsuz olarak devam eder.

Hangi Ödeme Seçenekleri Mevcut?

Kredi Kartı (Taksit), Havale, Eft gibi ödeme seçeneklerimiz mevcut.

Satış Sonrası Hizmet Veriyor musunuz?

%100 Memnuniyet garantisi kapsamında satış sonrası destek veriyoruz, Satış sonrası destek sürecini kapsayan hususlar; baskı süreçlerindeki matbaa ile olan iletişim ve revize işlemleridir (Sadece Renklendirme).

Şirket ismim değişti, ne yapmam gerekiyor?

Her tasarım ismini taşıdığı markaya özgü olarak tasarlanmaktadır. Tasarım süreci devam ederken ya da tasarım süreci bittikten sonra tasarımlarda herhangi marka, isim, motif değişikliği maalesef mümkün değil. Yeni bir logo paketi alarak tasarım sürecini başlatabilirsiniz.

Stok görsel kullanıyor musunuz?

Logo ve diğer tasarımlarımızda, tasarımın hikaye ve konseptine göre, tasarım ekibi tarafından gerekli görüldüğü durumlarda lisanslı olmak şartı ile stok görseller kullanmaktayız.

Patent & Tescil Garantisi Nedir ?

Tasarımyeri.com’dan aldığınız Logo, markanızı ya da Logonuzu patentli ve tescilli hale getirmez. Markanızı Tescil & Patent altına almanız için, bir Patent kuruluşuna müracaat etmeniz gerekmektedir. Yaptığımız tasarımlar “Türk Marka ve Patent Kurumu” standartlarındadır. Tamamladığımız tüm Logo Tasarımlar için Patent & Tescil garantisi vermekteyiz. Verdiğimiz Patent & Tescil garantisi sadece, tasarımla alakalı konuları kapsamaktadır. Markanızın tasarım haricinde Patent ve Tescil işlemlerinden Red edilmesi verdiğimiz garanti kapsamını ilgilendirmemektedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: